Учись, студент!

1 жовтня в інституті підприємництва «Стратегія» по-студентські весело і яскраво відзначили два свята одночасно: День працівників освіти та Посвячення першокурсників у студенти.

Одразу хочеться поділитися своїми емоціями, які після цього заходу мене просто переповнювали. Приємно, коли виходиш із зали і хочеться посміхатися, бо відчуваєш шалений заряд енергії. Хороший гумор, небанальні танцювальні постановки, прекрасні голоси – ось що пригадується після цього, я би навіть сказала, шоу. Тепер я розумію, чому викладачі Стратегії виглядають так молодо і завжди посміхаються: вони підзаряджаються бурхливою студентською енергетикою.

На початку заходу ведучі від імені усіх студентів інституту висловили подяку за нелегку працю, мудрість, любов, доброту, терпіння та віру в них своїм викладачам. Під музику зі сцени вивалила ціла юрба красивих радісних студентів із букетами квітів і направилася прямо у глядацький зал із привітаннями.

Першим із вітальною промовою перед великою інститутською родиною та гостями свята виступив ректор ІП «Стратегія» Олександр Шумейко. «Для мене вчитель – це та людина, яка вклала у тебе все найкраще, зробила з тебе особистість. Для мене вчитель – це друг і товариш. Неможливо навчитися бути вчителем. Учитель – це від Бога. Зате все інше – від учителя», — сказав Олександр Шумейко і привітав своїх колег зі святом, побажав їм отримувати насолоду від роботи, від самого процесу спілкування з учнями. Також ректор привітав колектив бібліотеки інституту з професійним святом, яке відзначалося напередодні. Подальша промова О.Шумейка була присвячена новій плеяді, яка нині вливається до дружнього колективу інституту – студентам першого курсу. За його словами, в інституті не роблять різниці між навчальним та після навчальним процесом і докладають максимум зусиль, щоб зі стін Стратегії виходили не просто спеціалісти, а усебічно розвинуті особистості. І ці слова насправді мають сенс, адже з кожним роком усе більше випускників цього вищого навчального закладу досягають успіху, стають справжніми професіоналами у різних галузях як на підприємствах та в організаціях міста, так і далеко за його межами.

Завітав цього дня до Стратегії із привітанням від імені виконавчого комітету Жовтоводської міської ради заступник міського голови Владислав Дудник. «Ми горді з того, що наше місто- університетське саме завдяки успішному функціонуванню і роботі вашого закладу» — сказав В.Дудник, відзначаючи, що на сьогодні важко уявити життя м.Жовті Води без ІП «Стратегія». Користуючись нагодою,  заступник міського голови привітав викладачів інституту із Днем працівників освіти і побажав студентам, щоб перебування у цьому закладі залишилось яскравими сторінками у їхньому житті, а міська влада у свою чергу – підготувала робочі місця, щоб здобутий молоддю потенціал був використаний на благо нашого міста.

За традицією у День працівників освіти та науки в інституті прийнято відзначати кращих із кращих викладачів. Цього року були представлені три номінації. У номінації «Кращий викладач кафедри» перемогли Віталій Марценовський, Тетяна Журба, Наталя Соболь, Олена Ядранська, Ольга Піддубна, Тетяна Хорхордіна та Віталій Нагурко. У номінації «Куратор року» переможцями стали одразу два куратори: Людмила Гапонова та Сніжана Рудченко. А от «Кращим викладачем за версією студентів» став єдиний і неповторний Сергій Палагута.

На цьому офіційності закінчилися і надалі свято перейшло у суцільне студентське шоу «Стратегія має таланти». По-іншому не назвеш. І описати це просто неможливо, тому що це потрібно було бачити на власні очі і чути на власні вуха. Першокурсників приймали до студентської родини так: від кожного курсу були представлені команди веселих, кмітливих і, безумовно, талановитих. Виступи команд складалися з трьох конкурсів: візитка команди (назва, девіз і костюми), танцювальний конкурс (де оцінювалися синхронність рухів, артистизм та відповідність випадково обраному жанру) та «Випендрьож-шоу» (або як називають це простіше у КВК «домашнє завдання»). Найбільшого апогею за емоціями залу команди досягли під час останнього — третього конкурсу. Команди від п’яти курсів виступили настільки оригінально і неповторно, що журі під головуванням спеціаліста навчально-методичного відділу і культорганізатора корпоративних заходів Тетяни Лавринченко, ймовірно, перебувало у «культурному шоці». Навіть не розумію, як можна було визначити кращих із кращих, коли одна група представила на «домашнє завдання» гумористичне аматорське відео «Назад в будущее» (до речі, відзняте і змонтоване на досить хорошому рівні), друга команда – вокально-танцювальний номер на хіт Lady Gaga, третя – запальний український танок (із справжнім гопаком!), інші – мініатюри у стилі КВК та Камеді-клаб. Тим не менше, переможці були визначені. За кількістю набраних балів перемогла команда групи М-10-51. Усі команди були нагороджені квитками на вечірку до клубу «Дискавері».

Надалі відбулася церемонія посвячення першокурсників у студенти, яку провела декан факультету управління Лариса Столітня-Соболенко. Лариса Федорівна після всього побаченого перебувала у піднесеному настрої: «Я хочу побажати своїм колегам творчого натхнення, бажання відшліфовувати свої педагогічні вміння, тим більше такий чудовий матеріал ми з вами отримали: творити і творити, експериментувати та експериментувати. Я би хотіла сказати «будьте щасливі», але хіба ми не щасливі? Які у нас красиві і талановиті студенти! І щороку це свято запалює нові зірочки. Сьогоднішній виступ першокурсників мене просто шокував: як хлопці танцюють, а як дівчата співають!», — відзначила вона. Отже, відбулося вручення студентських квитків, урочисто зачитані студентські клятва та молитва, — і першокурсники отримали повне право носити горде ім’я – студентів Інституту підприємництва «Стратегія».

Людмила Новошевська, фото Игоря Жмура, РИА «Имеется мнение»

/2010/10/08/uchis-student/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Лебединая песня Василия Голуба
Следующая запись
Новостройка по ул. Буденного приняла первых жильцов
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *