Мешканець селища Петрівське: час іде, а води так і немає

Петро Бабічев, мешканець селища Петрівське Петрівського району Кіровоградської області, вважає, що у даній надзвичайній ситуації ніхто не турбується про людей. На його думку, комунальне підприємство мало б принаймні попередити мешканців про відключення води, а сільрада забезпечити підвоз питної води, а взагалі-то проблему з боргами потрібно вирішувати у правовому полі, а не у такий нецивілізований спосіб — залишаючи людей на місяць без води.

— Ми сплачуємо. Ймовірно, хтось не платить. У такому разі знаходьте боржників, відключайте їх у плановому порядку. Але не можна ставити питання таким чином: взяти і відключити весь населений пункт! – говорить Петро Васильович. — 10 жовтня ми проводили збори біля сільради, на яких були присутні представники Водоканалу, сільради, районной держадміністрації, 89 мешканців с.Петрівське, фермери. Обговорювалася ситуація, що склалася. Було прийнято рішення, що необхідно здійснити оплату поточного платежу у розмірі 35 тис. грн., підписати договір реструктуризації боргів. Це було зроблено, але воду не включили. Тепер жовтоводський водоканал висуває вимогу заплатити ще 180 тис.грн. Ці кошти не були сплачені. 17 жовтня мешканцям терпець вже урвався, ми написали скаргу, яку направили до прокуратури Петрівського району та м.Жовті Води. До сих пір інформація щодо дій з боку прокуратури відсутня, води у нас немає. Під час останньої зустрічі з головою адміністрації Петрівського району було ухвалено рішення створити ініціативну групу з залученням спеціалістів, яка б здійснила перевірку приладів обліку, залучити місцевих аграріїв до оплати поточних платежів упродож чотирьох місяців, а далі нібито має вирішитися питання включення води та передачі мереж на баланс жовтоводського водоканалу. Це робочі питання, їх потрібно вирішувати. Але час іде, і у даному випадку, перш за все, страждають люди. Якщо хтось хоче сказати, що населення накрало води на півтора мільйона гривень, тоді хай покажуть, хто саме це зробив. У будь-якому разі рішення з цього питання необхідно приймати терміново! А правоохоронні органи мають поставити дане питання на контроль.

— Який вихід у даній ситауації знаходять мешканці селища?

— Я особисто набираю воду у родичів, які мешкають у Жовтих Водах. Дехто купує воду, дехто бере з колодязів, але вода з них не придатна до вживання. Принаймні вона не проходила контролю СЕС. Нині багатьом доводиться дуже важко. У людей є ходоба, вони змушені набирати воду у ставку. А що робити людям похилого віку, у яких поблизу немає дітей чи інших родичів? А дитячий садок, а школа? Найбільше нас непокоїть те, що ситуація ніяк не змінюється і нам невідомо, коли нарешті ми отримаємо воду.

ИА «Имеется мнение»

/2011/11/04/meshkanec-selishha-petrivske-chas-ide-a-vodi-tak-i-nemaye/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Хто «крайній», коли нема тепла?
Следующая запись
Лист до редакції: Кому заважають підприємці та кому потрібні наші школи? Частина 1. Підприємці
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *