На плакаті нижче показані всі школи міста.
Чим більше окружність, тим вищій рейтинг у школи по всім предметам ЗНО. Чим більша інтенсивність кольору, тим більша кількість учнів цієї школи брала участь у ЗНО. (рейтинг складається з усіх середніх балів по кожному предмету, які здавали учні школи).
У діаграмі «Рейтинг шкіл-лідерів за результатами здачи ЗНО» є два показники: з французькою мовою, та без французької . Оскільки окрім Гуманітарної Гімназії ніхто не більше не брав участь у ЗНО з французької, показники рейтингу мають два види діаграми. Можливо, кожен з них буде по своєму репрезентувати загальний рейтинг.
Далі плакат англійської мови, і тут є зміна. Чим більше окружність, тим більший середній бал школи по предмету.
Чим більша інтенсивність кольору, тим більша кількість учнів цієї школи брала участь у ЗНО.
З англійською мовою інші цікавості. А саме, і це одразу кидається в очі, у Гуманітарній Гімназії математику здає більша кількість учнів, ніж англійську. Відповідно 48 проти 36 учнів.
Також цікаво те, що з цього предмету лідером за середнім балом є Ліцей ПНН, и це на перший погляд трохи дивно, враховуючи те, що Ліцей має меншу кількість годин з англійської мови у порівнянні з Гуманітарною Гімназією. Але треба відзначити, що біля 60-ти відсотків усіх учнів міста, які здавали ЗНО з англійської були гімназисти.
У наступній публікації буде неведена інфографіка з предметів української мови та літератури, історії Украини, біології, географії, хімії та фізики.
Сподіваюсь, що було цікаво та корисно.
Усі цифри взяті з http://testportal.gov.ua — Український центр оцінювання якості освіти. Особлива подяка Черкес Наталі, за вагомий внесок у цю візуалізацію.
Щербаков Олександр